Учасники Асоціації у ЗМІ

Учасники Асоціації у ЗМІ

31

Тра

2022

Фармкомпанія Euro LifeCare/Konark передала Харкову сучасний автомобіль швидкої допомоги

Учасники Асоціації у ЗМІ

Фармкомпанія Euro LifeCare/Konark передала Харкову сучасний автомобіль швидкої допомогиФармацевтична маркетингова компанія Euro Lifecare разом із українським фармдистриб'ютором "Конарк Інтелмед" передала Харкову сучасний автомобіль швидкої допомоги.

Детальніше

31

Тра

2022

Індійські фармкомпанії продовжують підтримувати Україну

Учасники Асоціації у ЗМІ

Індійські фармкомпанії продовжують підтримувати УкраїнуЗ огляду на вторгнення росії в Україну, що триває, Індія та компанії — члени Асоціації індійських фармацевтичних виробників (Indian Pharmaceutical Manufacturer’s Association — IPMA) продовжують надавати гуманітарну допомогу Україні. Крім того, індійські фармацевтичні компанії докладають значних зусиль для забезпечення поставок лікарських засобів в Україну.

Детальніше

20

Тра

2022

Українські співробітники індійської «Діа Фарма Лімітед» від початку війни відновили роботу лікарями та медсестрами в українських лікарнях

Учасники Асоціації у ЗМІ

Українські співробітники індійської  «Діа Фарма Лімітед» від початку війни відновили роботу лікарями та медсестрами в українських лікарнях Співробітники індійської фармкомпанії «Діа Фарма Лімітед» (Dia Pharma Limited) із початку війни працюють волонтерами там, де на сьогодні проживають, і відновили роботу лікарями та медсестрами в українських лікарнях у регіонах, де тривають інтенсивні бойові дії.

Детальніше

03

Тра

2022

Фармкомпанія «Конарк Интелмед» після релокації продовжує підтримувати лікарні Харкова

Учасники Асоціації у ЗМІ

Фармкомпанія «Конарк Интелмед» після релокації продовжує підтримувати лікарні ХарковаФармацевтична компанія «Конарк Интелмед» (Харків)/EUROLIFECARE PVT ltd. (Індія), представництво у Києві, після релокації у Тернопіль, відновлює свою діяльність та продовжує підтримувати лікарні Харкова. Як повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у компанії, з кінця лютого вона передала лікарням Харкова гуманітарну допомогу на суму понад 21 млн. грн. Крім того, "Конарк" допомагає та підтримує своїх співробітників та їхні сім'ї.

Детальніше

02

Тра

2022

Фармкомпанія «АБРИЛ ФАРМ» готується до відновлення постачання ліків з Індії

Учасники Асоціації у ЗМІ

Фармкомпанія «АБРИЛ ФАРМ» готується до відновлення постачання ліків з ІндіїФармацевтична компанія «АБРИЛ ФАРМ» готується відновити постачання лікарських засобів з Індії. Як повідомили агентству «Інтерфакс-Україна» в компанії, на початку травня планується відновити постачання препаратів на її український склад.

Детальніше