Учасники Асоціації у ЗМІ

Учасники Асоціації у ЗМІ

29

Кві

2019

Цілі, засновані на справжніх цінностях, ведуть до успіху!

Учасники Асоціації у ЗМІ

Цілі, засновані на справжніх цінностях, ведуть до успіху!Компанія Hetero Labs Limited — одна з провідних індійських фармацевтичних компаній у виробництві противірусних та антиретровірусних препаратів — вже понад 6 років представлена на українському фармринку.

Детальніше

08

Кві

2019

Ексклюзивне партнерство «Euro Lifecare Limited» з індійськими виробниками

Учасники Асоціації у ЗМІ

Ексклюзивне партнерство «Euro Lifecare Limited» з індійськими виробникамиКоли мова йде про Індію, на думку спадають слова Марка Твена, який стверджував, що саме ця країна є «колискою людства». Чи так це насправді — відкрите питання для вчених. Однак беззаперечним є той факт, що Індія — це країна, яка береже свої традиції практично у всіх сферах, включаю­чи культуру і медицину (аюрведа). Багато в чому завдяки національним особ­ливостям Індія сьогодні досягла значних успіхів у сфері науки, що наочно демонструють масштаби промисловості країни.

Детальніше

18

Бер

2019

Жити здоровим життям — MEGA LIFESCIENCES

Учасники Асоціації у ЗМІ

Жити здоровим життям — MEGA LIFESCIENCESНа українському фармацевтичному ринку зарубіжні компанії багато років займають домінуючу частку в грошовому вираженні. І досягти таких результатів вдається не лише за рахунок якісних, ефективних та безпечних препаратів, а й завдяки плідній роботі всієї команди та правильній маркетинговій стратегії. Побудувати останню так, щоб конкуренти лише заздрили вашим карколомним успіхам, — завдання, з яким у 2018 р. блискуче справилася компанія MEGA LIFESCIENCES PUBLIC COMPANY LIMITED (далі — MEGA).

Детальніше

25

Лют

2019

Препараты компании Macleods: инновационность, качество, доступность

Учасники Асоціації у ЗМІ

Препараты компании Macleods: инновационность, качество, доступностьНа украинском фармацевтическом рынке индийская компания «Macleods Pharmaceuticals Ltd» работает уже 13 лет. Благодаря многолетнему позитивному опыту применения врачи хорошо знакомы с такими продуктами, как «Рабимак», «Зитрокс» и «Левомак». Всего в Украине зарегистрировано несколько десятков препаратов компании.

Детальніше

04

Лют

2019

«Поміч малечі — завжди доречі»: Organosyn в Україні

Учасники Асоціації у ЗМІ

«Поміч малечі — завжди доречі»: Organosyn в УкраїніПід час новорічних свят у душі кожної людини зароджується надія, що дива трапляються. Діти мріють про зимову казку, пишуть свої прохання до Діда Мороза та з нетерпінням чекають на справжнє свято. Яке ж задоволення у ці чудові дні дарувати малечі свою любов та радість. Це стосується не тільки своїх дітей, а й тих, хто позбавлений родинного тепла та затишку. Фармацевтична компанія Organosyn виділяє турботу про людей як головну цінність у своїй роботі. Organosyn стала справжнім другом для діток із дитячих будинків, що є важливим кроком компанії на шляху до реалізації своєї соціальної місії.

Детальніше