Новини Асоціації

Новини Асоціації

06

Тра

2022

Індійські фармкомпанії планують відновити імпорт в Україну вже у травні – президент IPMA

Новини Асоціації

Індійські фармкомпанії планують відновити імпорт в Україну вже у травні – президент IPMAПрезидент Асоціації індійських фармацевтичних виробників (Indian Pharmaceutical Manufacturer's Association – IPMA) доктор Менон Р.У.П. в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" розповів, як індійські фармкомпанії у період війни надають Україні гуманітарну допомогу

Детальніше

08

Кві

2022

Индийские фармкомпании бесплатно передали Украине лекарства на 60 млн грн – IPMA

Новини Асоціації

Индийские фармкомпании бесплатно передали Украине лекарства на 60 млн грн – IPMAИндийские фармкомпании - члены ассоциации индийских фармпроизводителей (Indian Pharmaceutical Manufacturers Association, IPMA) бесплатно передали украинским клиникам и общественным организациям лекарства на около 60 млн грн, продолжают работу в Украине, сообщила IPMA агентству "Интерфакс-Украина".

Детальніше

25

Бер

2022

IPMA разом зі своїми учасниками надає гуманітарну допомогу українським пацієнтам і військовим

Новини Асоціації

IPMA разом зі своїми учасниками надає гуманітарну допомогу українським пацієнтам і військовимГромадська організація «Асоціація індійських фармацевтичних виробників» (Indian Pharmaceutical Manufacturers Association — IPMA, www.ipma.ua) разом зі своїми членами (учасниками) – індійськими фарма компаніями, що працюють в Україні з часів нашої незалежності, які відповідають високим міжнародним стандартам у виробництві лікарських засобів та забезпечують українців якісними, ефективними, безпечними та доступними ліками, — у цей тяжкий для нашої країни час, підтримують українських пацієнтів і військових необхідними медикаментами у якості гуманітарної допомоги.

Детальніше

25

Січ

2022

Виклики пандемії COVID-19 та стійкість глобальних ланцюгів поставок

Новини Асоціації

Виклики пандемії COVID-19 та стійкість глобальних ланцюгів поставокІндія є одним з найбільших експортерів генеричних препаратів. Станом на 2021 фінансовий рік експорт фармацевтичних препаратів з Індії до Північної Америки та Європи становить трохи більше 51%. COVID-19 завдав серйозних ударів по світовій економіці і перевірив готовність кожної країни впоратися з надзвичайними ситуаціями. Ці виклики не оминули і фармацевтичну промисловість Індії.

Детальніше

24

Гру

2021

Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!

Новини Асоціації

Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!Шановні колеги! Дорогі друзі! Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим! Рік, що минає, був сповнений викликами та перемогами, ми впевнено йшли до мети, втілювали в життя амбітні ідеї. Нехай прийдешній рік принесе всім нам мир та благополуччя, а родинний затишок подарує сили та наснагу до нових звершень! Будьте здорові!

Детальніше