Новини Асоціації

Новини Асоціації

26

Гру

2022

Індійські фармацевтичні компанії допомагають Україні вистояти та перемогти

Новини Асоціації

Індійські фармацевтичні компанії допомагають Україні вистояти та перемогтиРік, що минає, став одним з найскладніших для України за всю історію. Повномасштабне вторгнення росії розділило життя багатьох людей на «до» та «після». Наша держава продовжує боротьбу за свою незалежність та свободу, отримуючи підтримку від союзників та допомогу від благодійників. Вагомий внесок у перемогу роблять і індійські фармацевтичні компанії в Україні.

Детальніше

13

Вер

2022

Індія передала Україні 12-й вантаж гумдопомоги з ліків та медобладнання

Новини Асоціації

Індія передала Україні 12-й вантаж гумдопомоги з ліків та медобладнанняПосол Індії в Україні Харш Кумар Джейн на тлі військової агресії РФ в Україні передав Міністерству охорони здоров'я України 12-й вантаж гуманітарної допомоги, до якого увійшли лікарські засоби та медобладнання, зокрема кровоспинні бинти.

Детальніше

05

Вер

2022

Індія продовжує допомагати українцям: IPMA доєдналася до програми UNITED24, перерахувавши 500 тис. грн для підтримки ЗСУ

Новини Асоціації

Індія продовжує допомагати українцям: IPMA доєдналася до програми UNITED24, перерахувавши 500 тис. грн для підтримки ЗСУГромадська організація «Асоціація індійських фармацевтичних виробників» (Indian Pharmaceutical Manufacturers Association — IPMA) та індійські компанії продовжують активно допомагати українцям, надаючи гуманітарну допомогу, у тому числі лікарськими засобами та іншими товарами медичного призначення.

Детальніше

02

Вер

2022

Індійські фармкомпанії-члени IPMA продовжують роботу в Україні, незважаючи на суттєве падіння продажу – асоціація

Новини Асоціації

Індійські фармкомпанії-члени IPMA продовжують роботу в Україні, незважаючи на суттєве падіння продажу – асоціаціяРоздрібний фармацевтичний ринок України у березні-червні 2022 року знизився на 30-40% у грошовому вираженні та на 20-30% у натуральному порівняно з аналогічним періодом 2021 року, обсяги шпитальних закупівель знизилися на 70-80%.

Детальніше