Заходи Асоціації

Заходи Асоціації

18

Бер

2021

Запрошуємо 22-26 березня 2021 року взяти онлайн участь у «INDO — CIS CONNECT: VIRTUAL PHARMA BSM»

Заходи Асоціації

Запрошуємо 22-26 березня 2021 року взяти онлайн участь у «INDO — CIS CONNECT: VIRTUAL PHARMA BSM»Indian Pharmaceutical Manufacturers Association (IPMA) — Асоціація індійських фармацевтичних виробників та Pharmaceuticals Export Promotion Council of India (Pharmexcil) — Рада з просування експорту фармацевтичних препаратів Індії запрошують 22-26 березня 2021 року взяти онлайн участь у «INDO — CIS CONNECT: VIRTUAL PHARMA BSM».

Детальніше

10

Кві

2020

Онлайн зустріч представників Центру та ГО «Асоціація індійських фармацевтичних виробників» (IPMA)

Заходи Асоціації

3 квітня 2020 року відбулась онлайн конференція з представниками ГО «Асоціація індійських фармацевтичних виробників» (IPMA) щодо процедурних питань тимчасового порядку подачі матеріалів реєстраційного досьє, питань проведення експертизи в умовах карантинного режиму з метою не розповсюдження епідемії вірусу COVID-19 та щодо заходів вжитих Центром.

Детальніше

01

Сер

2019

Запрошуємо вас прийняти участь у науково-практичній конференції "ПЕРШИЙ ФОРУМ ФАРМАЦЕВТІВ ВІННИЧЧИНИ"

Заходи Асоціації

Запрошуємо вас прийняти участь у науково-практичній конференції "ПЕРШИЙ ФОРУМ ФАРМАЦЕВТІВ ВІННИЧЧИНИ"Шановні колеги та партнери! Запрошуємо вас прийняти участь у науково-практичній конференції «ПЕРШИЙ ФОРУМ ФАРМАЦЕВТІВ ВІННИЧЧИНИ» з міжнародною участю, який буде проходити 17 вересня 2019 р за адресою: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7, Вінницька обласна Філармонія ім. М. Леонтовича!

Детальніше

14

Чер

2019

IPMA та Посольство Індії в Україні запрошують відвідати «Фестиваль Йоги» в суботу, 22 червня, в Маріїнському парку у м. Київ

Заходи Асоціації

IPMA та Посольство Індії в Україні запрошують відвідати «Фестиваль Йоги» в суботу, 22 червня, в Маріїнському парку у м. КиївЗ метою святкування 5-го Міжнародного дня Йоги-2019, Посольство Індії спільно зі школами та студіями йоги в Україні організовують масштабний «Фестиваль Йоги» в суботу, 22 червня 2019 року в Маріїнському парку м. Києва. Давня індійська традиція Йоги є безцінним даром усьому людству, який допомагає досягти єдності між тілом та розумом; думками та діями; самоконтролем та звершенням, а також загального благополуччя. Йога це не лише фізична вправа, але подорож у напрямку єднання — Особистості, Природи та Світу.

Детальніше