Заходи Асоціації

Заходи Асоціації

18

Сер

2022

Міжнародна виставка обладнання та технологій для фармацевтичної промисловості PHARMATechExpo

Заходи Асоціації

Міжнародна виставка обладнання та технологій для фармацевтичної промисловості PHARMATechExpoМіжнародна виставка обладнання та технологій для фармацевтичної промисловості PHARMATechExpo – єдина в Україні виставка, в рамках якої представлений весь процес фармацевтичного виробництва – від розробки субстанцій та контролю якості сировини, обладнання для виробництва фармацевтичних препаратів і пакувальних технологій до транспортування, зберігання лікарських засобів і підбору персоналу.

Детальніше

20

Вер

2021

Науково-практична програма заходів Міжнародного фармацевтичного Конгресу

Заходи Асоціації

Науково-практична програма заходів Міжнародного фармацевтичного Конгресу19-21 жовтня 2021 року відбудеться XI Міжнародна виставка обладнання та технологій для фармацевтичної промисловості PharmaTechExpo. PHARMATECHEXPO – єдина в Україні і Східній Європі міжнародна виставка, на якій представлено весь спектр обладнання, сировину та технології для виробництва фармацевтичних препаратів, БАДів і косметики.

Детальніше

18

Бер

2021

Запрошуємо 22-26 березня 2021 року взяти онлайн участь у «INDO — CIS CONNECT: VIRTUAL PHARMA BSM»

Заходи Асоціації

Запрошуємо 22-26 березня 2021 року взяти онлайн участь у «INDO — CIS CONNECT: VIRTUAL PHARMA BSM»Indian Pharmaceutical Manufacturers Association (IPMA) — Асоціація індійських фармацевтичних виробників та Pharmaceuticals Export Promotion Council of India (Pharmexcil) — Рада з просування експорту фармацевтичних препаратів Індії запрошують 22-26 березня 2021 року взяти онлайн участь у «INDO — CIS CONNECT: VIRTUAL PHARMA BSM».

Детальніше

01

Сер

2019

Запрошуємо вас прийняти участь у науково-практичній конференції "ПЕРШИЙ ФОРУМ ФАРМАЦЕВТІВ ВІННИЧЧИНИ"

Заходи Асоціації

Запрошуємо вас прийняти участь у науково-практичній конференції "ПЕРШИЙ ФОРУМ ФАРМАЦЕВТІВ ВІННИЧЧИНИ"Шановні колеги та партнери! Запрошуємо вас прийняти участь у науково-практичній конференції «ПЕРШИЙ ФОРУМ ФАРМАЦЕВТІВ ВІННИЧЧИНИ» з міжнародною участю, який буде проходити 17 вересня 2019 р за адресою: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7, Вінницька обласна Філармонія ім. М. Леонтовича!

Детальніше