Новини ринку

Новини ринку

16

Кві

2019

Імунізація дозволяє врятувати мільйони життів щороку

Новини ринку

Імунізація дозволяє врятувати мільйони життів щорокуВсесвітній тиждень імунізації, який відзначається щороку в останній тиждень квітня, спрямований на заохочення використання вакцин для захисту людей від хвороб у будь-якому віці. Імунізація дозволяє врятувати мільйони життів щороку і широко визнається як одна з найбільш успішних і економічно ефективних заходів в області охорони здоров’я у світі.

Детальніше

18

Гру

2017

Индия намерена поддерживать развитие традиционной индийской медицины Аюрведа в мире

Новини ринку

Индия намерена поддерживать развитие традиционной индийской медицины Аюрведа в миреИндия намерена поддерживать развитие и продвижение по миру Аюрведы — традиционной индийской медицины, сообщили участники и организаторы первой международной выставки и конференции по AYUSH & Wellness (Ayurveda, Yoga, Naturopathy, Unani, Siddha, Sowa-Rigpa and Homoeopathy — Аюрведа, Йога, Натуропатия, Унани, Сиддхи, Сова Ригпа и Гомеопатия) International Arogya 2017, состоявшейся в начале декабря в Дели.

Детальніше

02

Лип

2017

Засновник Люпін Лімітед — Деш Бандху Гупта, self — made мрійник, який хотів викорінити туберкульоз в Індії, помер

Новини ринку

Засновник Люпін Лімітед — Деш Бандху Гупта, self — made мрійник, який хотів викорінити туберкульоз в Індії, померДеш Бандху Гупта, сам себе зробивший мільярдер і голова-засновник Люпін Лімітед, помер вранці в понеділок, 26 червня. Йому було 79 років. Пана Гупту пережила дружина і п’ятеро дітей (четверо дочок і син). Вініта Гупта, старша донька і Найлеш Гупта стали на чолі компанії майже п’ять років тому. Д.Б.Г., як його називали , відомий також як Гупта, працював в компанії до останнього дня.

Детальніше