Новини

Головна / Новини

Індійський фармацевтичний експорт до США може збільшитися в 2017-18

Незважаючи на тиск цін та жорстку конкуренцію, експорт індійської фарми до США може збільшитися в 2017-18 роках, зазначається в публікації від 17.07.17 на www.ETHealthworld.com.

Детальніше →

Засновник Люпін Лімітед — Деш Бандху Гупта, self — made мрійник, який хотів викорінити туберкульоз в Індії, помер

Засновник Люпін Лімітед — Деш Бандху Гупта, self — made мрійник, який хотів викорінити туберкульоз в Індії, померДеш Бандху Гупта, сам себе зробивший мільярдер і голова-засновник Люпін Лімітед, помер вранці в понеділок, 26 червня. Йому було 79 років. Пана Гупту пережила дружина і п’ятеро дітей (четверо дочок і син). Вініта Гупта, старша донька і Найлеш Гупта стали на чолі компанії майже п’ять років тому. Д.Б.Г., як його називали , відомий також як Гупта, працював в компанії до останнього дня.

Детальніше →

Голова Держлікслужби та Посол Республіки Індії провели робочу зустріч

Голова Держлікслужби та Посол Республіки Індії провели робочу зустріч22 березня Голова Держлікслужби Наталя Гудзь та Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Індія в Україні пан Манодж Кумар Бхартіпровели робочу зустріч, у ході якої обговорили низку питань, що стосувались роботи індійських фармвиробників в Україні.

Детальніше →

Україна та Індія домовились про посилення торговельного співробітництва

Україна та Індія домовились про посилення торговельного співробітництваКИЇВ. 26 січня. УНН. Сьогодні, 26 січня, перший віце-прем’єр-міністр — Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів обговорив з державним міністром закордонних справ Індії Мобашаром Джавадом Аккбаром посилення торговельно-економічного співробітництва. Про це УНН повідомили у прес-службі Мінекономрозвитку.

Детальніше →

Индия — Украина: новые горизонты в сфере здравоохранения

6 сентября в Верховной Раде Украины состоялся круглый стол на тему «Индия - Украина: большие возможности в области агропромышленного комплекса, здравоохранения, культуры и образования», инициированный народным депутатом Украины Николаем Кучером. В рамках мероприятия особое внимание было уделено возможностям привлечения инвестиций, развития и сотрудничества Украины и Индии в сфере здравоохранения.

Детальніше →

Контактні дані:

м. Київ, вул. Вадима Гетьмана, 27
9 поверх, офіс 60
тел: +38 044 457-97-22 info@ipma.ua

Члени Асоціації: