Новини

Новини

04

Лют

2019

«Поміч малечі — завжди доречі»: Organosyn в Україні

Учасники Асоціації у ЗМІ

«Поміч малечі — завжди доречі»: Organosyn в УкраїніПід час новорічних свят у душі кожної людини зароджується надія, що дива трапляються. Діти мріють про зимову казку, пишуть свої прохання до Діда Мороза та з нетерпінням чекають на справжнє свято. Яке ж задоволення у ці чудові дні дарувати малечі свою любов та радість. Це стосується не тільки своїх дітей, а й тих, хто позбавлений родинного тепла та затишку. Фармацевтична компанія Organosyn виділяє турботу про людей як головну цінність у своїй роботі. Organosyn стала справжнім другом для діток із дитячих будинків, що є важливим кроком компанії на шляху до реалізації своєї соціальної місії.

Детальніше

18

Гру

2018

Индия расширит экспортный генерический портфель за счет утративших патентную защиту препаратов

Новини Асоціації

Индия расширит экспортный генерический портфель за счет утративших патентную защиту препаратовИндия может расширить портфель экспортируемых в Украину генерических лекарственных средств за счет утративших патентную защиту инновационных препаратов, которые станут доступны до 2020 года. Такой прогноз агентству «Интерфакс-Украина» дал глава Ассоциации индийских фармацевтических производителей (IPMA) д-р Менон.

Детальніше

17

Гру

2018

Індія у фармації: доступність, якість, безпека

Заходи Асоціації

Індія у фармації: доступність, якість, безпека29 листопада в готелі Ramada Encore Kiev відбувся Buyer Seller Meet для виробників фармацевтичних і рослинних препаратів — зустріч з індійськими фармацевтичними та аюрведичними компаніями. Крім цього, 30 листопада пройшов бізнес-семінар «Індія — глобальна сила у фармацевтиці — надійний партнер для України» за участю Його Високоповажності Посла Індії пана Партха Сатпатхі. Варто відмітити, що це вже другий щорічний спільний захід Посольства Індії в Україні та Асоціації індійських фармацевтичних виробників (Indian Pharmaceutical Manufacturers Association — IPMA), цього року — за участю Ради сприяння експорту фармацевтичних препаратів Індії (PHARMEXCIL).

Детальніше

13

Гру

2018

Индийские фармпроизводители в 2017-2018 фингоду нарастили экспорт в Украину до $95,96 млн

Новини Асоціації

Индийские фармпроизводители в 2017-2018 фингоду нарастили экспорт в Украину до $95,96 млнИндийские фармацевтические производители в 2017-2018 финансовом году нарастили экспорт в Украину на 14,36% по сравнению с предыдущим периодом — до $95,96 млн. Такие данные в ходе встречи Buyer Seller Meet для фармацевтических и растительных препаратов в Киеве сообщил исполнительный директор Совета содействия экспорту фармацевтических препаратов Индии (PHARMEXCIL) Кини Рагхувеер.

Детальніше

10

Гру

2018

Індія — глобальна сила у фармацевтиці

Заходи Асоціації

Індія — глобальна сила у фармацевтиціУ Києві відбувся 2-й щорічний бізнес-семінар, організаторами якого виступили Посольство Індії в Україні, Асоціація індійських фармацевтичних виробників (IPMA) та Рада сприяння експорту фармацевтичних препаратів Індії (PHARMEXCIL). Мета заходу — висвітлення можливостей та потенціалу співпраці між Індією та Україною у фармацевтичній галузі. Під час відкриття заходу пан Партха Сатпатхі, Надзвичайний і Повноважний Посол Індії в Україні наголосив, на сьогодні 10% світового ринку ліків припадає на Індію, що складає 110 млрд долл. Ліки, які виробляє країна, мають доступні ціни. Загалом в країні 10 500 фармацевтичних підприємств, діяльність яких сертифікована за найвищими світовими стандартами виробництва та якості фармацевтичної продукції: WHO-GMP, EDQM, US-FDA, MHRA та ін.

Детальніше